Dažnai užduodami klausimai

0 1 Kokiais vaisiais prekiaujate?

Kartais juokaujame, kad skaniausiais pasaulyje! Iš tiesų, mūsų asortimente rasite šiuos vaisius: švieži mangai, „ready to eat“ avokadai, sunokę ir lėktuvu atskridę ananasai, papajos, pasiflorai, persikinės pasifloros – granadilai, geltonieji drakono vaisiai, švieži jauni kokosai, datulės, džiovinti mangai ir džiovinti ananasai. O vasarą galime mėgautis lietuviškais smidrais ir įvairiausiom uogom! Beje, mūsų vaisių asortimentas kartais kinta ir jį papildo viso pasaulio įdomiausi vaisiai – mangostinai, rambutanai ir kt.

0 2 Kuo jūsų vaisiai išskirtiniai?

Mūsų tikslas – suteikti galimybę Lietuvoje gyvenantiems žmonėms valgyti kokybiškus, šviežius ir labai skanius egzotiškus vaisius. Mūsų vaisiai atskrenda lėktuvais iš tų šalių, kuriose tuo metu yra pats sezonas, todėl jie tiesiai nuo medžio atkeliauja į jūsų lėkštes. Jų nereikia nokinti – tik džiaugtis ir mėgautis :)

0 3 Iš kur vežate vaisius?

Vežame iš įvairių egzotinių šalių, priklausomai nuo vaisiaus ir nuo to, kurioje šalyje tuo metu yra sezonas. Dažniausiai tai Peru, Izraelis, Kolumbija, Brazilija, Tailandas, Indonezija, Kosta Rika, Pietų Afrikos Respublika, Dramblio Kaulo Krantas, Meksika, Zimbabvė.

Pačius skaniausius mangus žiemą skraidiname iš Peru, o pavasarį prasideda sezonas įvairiuose Afrikos regionuose. Vasaros pradžioje mangus randame Meksikoje, nuo vasaros vidurio iki rudens pradžios skraidiname mangus iš Izraelio, o spalio - lapkričio mėnesiais – iš Ispanijos.

Aukščiausios kokybės Hass rūšies avokadai užauginami Meksikoje, Dominikos Respublikoje, Maroke ir Pietų Afrikoje, iš kur ir atlekiauja mūsų geriausias pusryčių draugas.

Kiti vaisiai atkeliauja tiek iš Afrikos, tiek ir iš Azijos šalių.

0 4 Kokiuose miestuose galima įsigyti jūsų vaisių?

Vaisius įsigyti galite būdami betkurioje Lietuvos vietoje ar net užsienyje, o atsiimti juos galite Vinliuje, Kaune ir Klaipėdoje ir Šiauliuose.

Skaniausius džiovintus mangus galime siųsti paštu, nesvarbu kur bebūtumėte.

0 5 Kaip galėčiau užsisakyti vaisių?

Jeigu norite įsigyti mūsų vaisių, reikalinga išankstinė rezervacija. Rezervacijos nuoroda yra paskelbiama kiekvieną pirmadienį 19.00 val. mūsų puslapyje www.mangumangas.lt, kur galėsite pasirinkti, kokių norite produktų bei kokiame mieste ir kokią dieną norėsite atsiimti.

Jei norite sužinoti tiksliai kokią dieną bus skelbiama nauja rezervacija, www.mangumangas.lt pagrindiniame lange paspauskite ant „Vaisių rezervacija“.

0 6 Ar galima rezervuoti iš anksto, ne rezervacijos dieną?

Negalima. O taip yra todėl, jog vaisių rezervaciją visada skelbiame tik įsitikinę, jog Lietuvą pasiekė kokybiški vaisiai - kartais juos patikrinti galime tik rezervacijos dienos ankstyvą rytą. Dėl sezoniškumo, tokių vaisių kiekis būna ribotas, o siekiant kad bendruomenėje visi turėtų vienodas galimybes, išankstinė rezervacija nėra priimama.

0 7 Kada bus skelbiama nauja rezervacija?

Rezervacijos kol kas skelbiamos kiekvieną pirmadienį nuo 19h ir baigiasi tada, kai visas turimas vaisių kiekis būna rezervuotas. Jei norite sužinoti tiksliai kokią dieną bus skelbiama nauja rezervacija, www.mangumangas.lt pagrindiniame lange paspauskite ant „Vaisių rezervacija“.

0 8 Kokia jūsų produktų kaina?

Asortimentas bei kainos dažnai varijuoja, todėl pastovaus kainyno neturime, tačiau tikslias kainas, asortimentą ir visą kitą jums rūpimą informaciją rasite rezervacijos metu. Preliminarus kainynas (kuris gali keistis priklausomai nuo sezoniškumo ir rinkos) :

Mangai 25-35 eur/~5,5kg dėžė (kaina priklauso nuo sezono ir rūšies).

Avokadai 18-23eur/~4 kg dėžė (kaina priklauso nuo sezono).

Avokadai 9-12eur/~2 kg dėžė (kaina priklauso nuo sezono).

Ananasas 6eur/vnt

Pasiflorai 5eur/10vnt

Kokosai 4eur/vnt

Papajos 4 eur/vnt

Pitachaja - Drakono vaisius 4eur/vnt

Granadila - Persikinė pasiflora 1,5eur/vnt

Džiovinti mangai 8 eur/400g

Džiovinti ananasai 6 eur/300g

Datulės 4,5 eur/0,5 kg

Makadamijų riešutai 6 eur/200g.

0 9 Ar galima įsigyti vaisių atvykus į jūsų prekybos vietą be rezervacijos?

Norint įsigyti mūsų produktų – reikalinga išankstinė rezervacija. Atvykus į prekybos vietą – gali tekti nusivilti, jog neturime laisvų vaisių. Tačiau, kartais taip atsitinka, jog ketvirtadieniais/penktadieniais lieka laisvų vaisių - apie tai dažniausiai informuojame skelbdami paskutinės minutės pasiūlymą savo Facebook paskyroje. Tokiu atveju galite įsigyti Mangų Mango vaisių be rezervacijos.

1 0 Ar galima atsiskaityti kortele?

Taip, galite atsiskaityti tiek grynais, tiek kortele. Arba atlikti išakstinį apmokėjimą pavedimu užsakymo patvirtinimo lange paspaudus „Apmokėti“.

1 1 Ar išrašote sąskaitą faktūrą?

Taip!

1 2 Ar gali mano užsakymą atsiimti kitas žmogus?

Tikrai taip! Tik būtų nuostabu, jei Jūsų užsakymą atsiimantis žmogus žinos Jūsų užsakymo numerį.

1 3 Kaip ir kiek laiko galima laikyti jūsų vaisius?

MANGAI – Rekomenduojame laikyti 10°C temperatūroje (vėsiuoju metų laiku – įstiklintame balkone, garaže, rūsyje). Suvartoti reikėtų per 6 dienas. Kartais dėžėje gali pasitaikyti skirtingų nuotaikų mangai - jeigu pasitaikė tvirtesni, reikėtų juos palaikyti dar 1-2d. kambario temperatūroje, jeigu minkštas – reiškia, nori greičiausiai būti suvalgomas.

AVOKADAI - Sunokusius avokadus rekomenduojame laikykite šaldytuve ir suvalgyti per 7 dienas.

ANANASAI – Pasiruošę būti suvalgomi ! Rekomenduojame laikyti vėsiai ir suvalgyti per 3 dienas.

PAPAJOS – Jei pilnai sunokusi, rekomenduojame laikyti šaldytuve ir suvalgyti per 1-2 dienas, jei tvirtesnė – rekomenduojame laikyti kambario temperatūroje 1-2 dienas, kol pradės geltonuoti ir minkštėti.

PASIFLORAI – Galite laikyti vėsiai 7-10 dienų. Jeigu norite, kad pasiflorai būtų daugiau saldūs ir mažiau rūgštūs – galima juos palaikyti kambario temperatūroje tol, kol išorinėje oda ims raukšlėtis – kuo ji bus daugiau raukšlėta, tuo švelnesnio skonio vaisius bus viduje.

KOKOSAI – Būtina laikyti šaldytuve. Jeigu atidarėte – reikia suvartoti iškart. Jeigu norite kokosus laikyti ilgiau (iki 2 sav.), rekomenduojame nuimti plastikinę pakuotę, kad nesikauptų drėgmė ir laikyti šaldytuve (neatidarytus).

DATULĖS – Neatidaryta pakuotė šaldytuve gali būti iki mėnesio. Jei pakuotė jau atidaryta – laikant šaldytuve rekomenduojame suvartoti per 2 savaites.

DRAKONO VAISIUS – Rekomenduojame laikyti šaldytuve, suvartoti pe 2-3 dienas.

GRANADILOS/PERSIKINĖS PASIFLOROS - Rekomenduojame laikyti šaldytuve, suvartoti pe 7 dienas.

1 4 Ką daryti, jei pasitaikė „pavargusių“ vaisių?

Pagrindinis mūsų tikslas – suteikti Jums ne tik išskirtinio skonio, bet ir puikios kokybės produktus. Nors siekiame užtikrinti tik geriausius – sunokusių vaisių savybes nuspėti nėra lengva. Kartais pasitaiko situacijų, kurių negalime numatyti - kai vaisius išorėje puikus, tačiau viduje jau „pavargęs“. Dėl šios priežasties vykdome kompensavimo politiką. Pavyzdžiui: Jeigu per 3-7 dienas nuo pirkimo radote nekokybiškus produktus, nufotografuokite juos, užpildykite kompensacijos formą (https://mangumangas.lt/profile/quality) ir mes suteiksime kompensaciją.

1 5 Ar mano duomenys saugūs?

Nuo Gegužės 2018 m. 25 d. įsigalioja Bendrasis duomenų apsaugos reglamentas dėl fizinių asmenų apsaugos tvarkant asmens duomenis. Užtikriname skaidrų ir sąžiningą Jūsų asmens duomenų tvarkymą ir rezervacijos anketoje prašome nurodyti tik tuos duomenis, kurie padės sklandžiai įvykdyti Jūsų pateiktą užsakymą. Anketoje prašome pateikti savo vardą, pavardę, el pašto adresą ir telefono numerį. Kviečiame susipažinti, kaip bus tvarkomi Jūsų pateikti duomenys:

1) Jūsų vardas ir pavardė bus naudojami tik siekiant identifikuoti jūsų užsakymą atsiėmimo metu.

2) Jūsų elektroninis paštas bus naudojimas tik siunčiant patvirtinimą dėl sėkmingos produktų rezervacijos.